Otomotiv yedek parça sektöründe emin adımlarla hızla büyümekte olan AFÇ Otomotiv, Avrupa menşeili kamyonlar için yan sanayi yedek parça satışını yapmak amacıyla 2006 yılında kurulmuştur.

Yedek parça sektörünün eğilimlerini ve ihtiyaçlarını çok iyi bilen ve yakından takip eden AFÇ Otomotiv, Volvo, Mercedes-Benz, Scania, Man, Iveco, Daf, RVI kamyonları için SMC, RTM, RIM, ABS, ABS bazlı PU ve metal malzemelerden mamul kabin ve kaporta parçalarının Türkiye geneli satışını gerçekleştirerek gücünü kanıtlamıştır.

Kaliteden kesinlikle ödün vermeyen AFÇ Otomotiv; zamanın en kıymetli varlığımız olduğu bilinciyle müşteri siparişlerini hızlı ve tam-zamanında-teslim (JIT) ederek müşterilerinin stok maliyetlerini en aza indirmeyi bir ilke haline getirmiştir.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişme düşüncesinden hareketle, yaratıcılığı, yenilikleri destekleyen ve özgüveni yüksek bireylerle ülkesini tüm dünyada temsil eden şirket olmak.

Paydaşlarının parçası olmaktan gurur duyduğu ve bölgesinde tercih edilen önder bir şirket olmak.

Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran, gelişime ve yeniliklere açık bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ve kısa sürede cevap veren, hızla büyüyen açılan ve açılacak şubeleri ile gücüne güç katan bir şirket olarak 2008 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.